Większość członków klasy zna się od przedszkola. Naszą pierwszą wychowawczynią była pani Elżbieta Małecka. Niestety z powodu niewygodnych dojazdów z Piaseczna musiała zrezygnować z pracy w naszej szkole. W II i III klasie opiekę nad nami sprawowała pani Izabela Grzelak. Wtedy uznawani byliśmy za najlepszą klasę w szkole. Pani Iza organizowała nam bardzo dużo wycieczek, w tym wyjazd do Białowieży i w Góry Świętokrzyskie. Od czwartej do szóstej klasy naszą wychowawczynią jest Joanna Nosarzewska, jest ona także nauczycielką przyrody w SP 81. W pierwszym roku z panią Joasią pojechaliśmy w okolice Poznania "Szlakiem Początków Państwa Polskiego". Wycieczka trwała pięć dni, każdego świetnie się bawiliśmy - zwłaszcza podczas dyskotek. W piątej klasie wybraliśmy się do Kazimierza Dolnego, a w szóstej nie pojedziemy na zieloną szkołę.

Powrót do Strony głównej